Shop Mobile More Submit  Join Login
Deso Excavator website by Lifety Deso Excavator website by Lifety
This is my design for Deso Kunci company from Pardubice, Czech republic. They are one of three biggest sellers of excavator.
Add a Comment:
 
:iconlafajev:
Lafajev Featured By Owner Aug 7, 2012   Digital Artist
Pekne! Jestli smim vyjadrit prvni dojem - k dokonalosti snad chybi jeste trochu si pohrat s obrazkem v zahlavi. Bagr vystupuje z pozadi - to ano - ale zaroven vypada, jako by nebyl jeho soucasti (pusobi plose).
Jinak se mi to libi - hlavne ty napadite ikonky! ;-)
Reply
:iconlifety:
Lifety Featured By Owner Aug 9, 2012  Professional General Artist
Děkuji moc. S tím bagrem - musím si zlepšit techniku fotomontáže, pořád to odkládám, ale je to potřeba:) Jinak ještě jednou děkuji.
Reply
:iconlafajev:
Lafajev Featured By Owner Aug 10, 2012   Digital Artist
Rado se stalo!
Nemam za sebou takove vystavni portfolio, tak bych nerad, aby moje rada vyznela jako troufalost, ale zkusil bych napr. trochu potlacit kabinu oproti lzici bagru. Lzice pak jako zachytny bod pritahne pozornost na cely objekt. Mam na mysli neco podobneho: link
Reply
:iconlifety:
Lifety Featured By Owner Aug 10, 2012  Professional General Artist
Ježiš, díky:)
Hm...asi jsem lama, ale já tam moc rozdíl nevidím, jestli nebyl záměr tam dát i tu lupu? Myslíš tedy jako lehce rozostřit tu kabinu? A troufalý samozřejmě nejsi:)
Reply
:iconlafajev:
Lafajev Featured By Owner Aug 17, 2012   Digital Artist
OK, uznavam, ze jsem to prekombinoval. :)
Lupa tam nepatri: link
Mozna moc resim detaily, ale prvni dojem byl, ze lzice splyva s pasy.
Pouzit nejak sikovne rozostreni neni spatny napad. Ja zkusil kabine ubrat saturaci a ztmavit ji (snizit kontrast oproti okolnimu tmavemu pozadi). Pridal jsem stin mezi lzici a "kabinu" (pas vlevo) - zvyrazneni vzdalenosti mezi nimi.
Naopak jsem redukoval ten vrzeny stin u praveho pasu (vypada ze visi v prostoru). Nakonec jsem zesvetlil na lzici casti, ktere by mohly byt vice nasvicene od oblohy - aby nevypadala tak plose - a dorovnal stin lzice az k jeji predni hrane.
Kazdopadne je to pekna prace! Smim se zeptat, kolik hodin prace Ti obycejne takovy navrh zabere?
Reply
:iconlifety:
Lifety Featured By Owner Aug 17, 2012  Professional General Artist
Hustý, tak teda, teď bych fakt pochopila, kdyby Tě rozzlobilo to, jak jsem psala, že nepoznám moc rozdíl:)) Máknul sis:) Upřímně bych s tím i něco udělala, ale už je to nakódovaný a kóder by mě zabil, kdybych mu řekla, ať to vymění:)
No, dělala jsem několik podstran, ty sem většinou nedávám, i když mě to někdy mrzí, ale přijde mi pak ta galerie ještě víc přeplácaná, než už je:) Tohle, včetně té koláže a ikonek trvalo cca 6-8hodin. Hodně jsem si hrála s těmi ikonkami i tou koláží. Dnes jsem ale třeba navrhla stránky i s podstránkou za 4 hodiny, což není úplně nejhorší. Ale první návrh je jen špička ledovce, nejvíce času strávím nad úpravami, dodělávkami a diskuzí s klientem.
Reply
Add a Comment:
 
×Details

Submitted on
July 26, 2012
Image Size
1.6 MB
Resolution
1200×2000
Link
Thumb
Embed

Stats

Views
1,174
Favourites
5 (who?)
Comments
6
×